biotechnologia


 
 

5th International Conference of Cell Biology

W imieniu członków Koła Naukowego Biologii Komórki działającego na Wydziale Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego pragniemy serdecznie zaprosić Cię do udziału w 5th International Conference of Cell Biology, która odbędzie się od 10 do 12 maja 2019 roku w Krakowie.

Wydarzenie jest w szczególności kierowane do studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych prowadzących badania o tematyce związanej z biologią komórki. Uczestników zachęcamy do wygłoszenia ustnej prezentacji podczas jednej z sesji tematycznych lub do zaprezentowania plakatu podczas sesji posterowej (mile widziane są zarówno prace eksperymentalne jak i teoretyczne). Ustne prezentacje i plakaty o charakterze eksperymentalnym zostaną poddane ocenie. Dla najlepszych przewidziane są nagrody. Pragniemy także zachęcić młodych, aspirujących naukowców do spróbowania swoich sił i zaprezentowania plakatu o charakterze teoretycznym w sesji posterowej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji!

Tegorocznymi prelegentami między innymi są:
Prof. Dr. hab. Sheref S Mansy – Università degli Studi di Trento
Prof. Verdon Taylor – University of Basel
Dr Rina Aharoni – Weizmann Institute of Science

Termin zgłaszania abstraktów upływa: 31.03.2019
Termin rejestracji upływa: 16.04.2019

Udział w 5th International Conference of Cell Biology jest niepowtarzalną okazją do zaprezentowania wyników swoich badań, spotkania wielu inspirujących ludzi ze świata nauki oraz spędzenia cudownego czasu w tak pięknym mieście jakim jest Kraków.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/355876198599243/
Zarejestruj się na stronie:
www.cell.confer.uj.edu.pl

Organizatorzy: Koło Naukowe Biologii Komórki, Uniwersytet Jagielloński, Kraków, Polska e-mail: cellujot@gmail.com facebook: https://www.facebook.com/iccb.confer/


Podręcznik biotechnologii

Kto jest online

49 anonymous users oraz 0 registered users online.

Jesteś niezarejestrowanym lub niezalogowanym użytkownikiem.


 
 
 
Partnerzy:

laboratoria.net Nauka w Polsce Academio Fundacja NanoNet BioCen - BioCentrum Edukacji Naukowej Notatek.pl cebioforum.com materialyinzynierskie.pl Wspieram.to - POLSKI KICKSTARTER - Polska platforma finansowania społecznoœciowego.Tu zrealizujš się Twoje pomysły. Portal popularnonaukowy

Portal: Redakcja . Współpraca . Kontakt . PolecamyWszystkie prawa zastrzeżone 2006-2016 e-biotechnologia.pl
stat4u