biotechnologia


 
 

Biofuzje - I Studencka Konferencja Biologii Medycznej

BioFuzjeKoło Naukowe Biologii Medycznej „Antidotum” Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza studentów studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia kierunków przyrodniczych do udziału w I Studenckiej Konferencji Biologii Medycznej „Biofuzje”, która odbędzie się na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego w dniach 24-26 maja 2013 roku.


Biofuzje to inicjatywa naukowa dedykowana studentom nauk przyrodniczych z uczelni z całego kraju. Celem konferencji jest próba interdyscyplinarnego ujęcia zagadnień łączących dziedziny biologii i medycyny (stąd pomysł „Biofuzji") – stworzenia możliwości wymiany wiedzy i doświadczeń, dyskusji naukowej, integracji, a przede wszystkim prezentacji wyników własnych badań i projektów naukowych z dziedziny biologii medycznej przez młodych naukowców ze środowisk akademickich z całej Polski.


Uczestnicy będą mieli możliwość wystąpienia w jednym z czterech bloków tematycznych – prężnie rozwijających się dziedzin nauki:

- Genetyka medyczna

- Immunologia

- Komórki macierzyste

- Nowotworzenie


Biofuzje to przedsięwzięcie Koła Naukowego Biologii Medycznej „Antidotum”, działającego przy Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego od początku 2012 roku. Mimo, że nasza społeczność jest bardzo młodą organizacją, to jednak z wielką pasją i energią postanowiliśmy zorganizować ważne i wyjątkowe wydarzenie naukowe, by zwrócić uwagę na niezwykle istotne w świecie nauki interdyscyplinarne badania w dziedzinie biologii medycznej. Mamy nadzieję, że dzięki wymianie doświadczeń na naszej konferencji rozwój badań młodych naukowców nabierze jeszcze szybszego tempa oraz że spotkanie różnych środowisk akademickich w jednym miejscu przyczyni się do nawiązania owocnej i długotrwałej współpracy między nimi.


Rejestracja uczestników będzie otwarta od 1 kwietnia.


Termin zgłaszania chęci uczestnictwa – do 30 kwietnia.


Więcej informacji na stronie internetowej: www.biofuzje.plPodręcznik biotechnologii

Kto jest online

74 anonymous users oraz 0 registered users online.

Jesteś niezarejestrowanym lub niezalogowanym użytkownikiem.


 
 
 
Partnerzy:

laboratoria.net Nauka w Polsce Academio Fundacja NanoNet BioCen - BioCentrum Edukacji Naukowej Notatek.pl cebioforum.com materialyinzynierskie.pl Wspieram.to - POLSKI KICKSTARTER - Polska platforma finansowania społecznoœciowego.Tu zrealizujš się Twoje pomysły. Portal popularnonaukowy

Portal: Redakcja . Współpraca . Kontakt . PolecamyWszystkie prawa zastrzeżone 2006-2016 e-biotechnologia.pl
stat4u