biotechnologia


 
 

Danlab - Targi EuroLab 2019

Początek roku w firmie Danlab, to zawsze czas wytężonej pracy. Praktycznie od pierwszych dni stycznia, wszystkie nasze działania skoncentrowane są wokół przygotowań do największego wydarzenia w branży laboratoryjnej, czyli odbywających się na początku marca targów EUROLAB, w których jako wystawca, bierzemy udział nieprzerwanie już od ponad 10 lat.

Energii do pracy, dodała nam informacja, którą otrzymaliśmy na początku lutego. Jeden z naszych produktów, dostał nominację w kategorii najlepszy produkt targów Eurolab 2019. Wyróżnione zasilacze UPS służą do podtrzymania zasilania innych urządzeń, w sytuacji zaniku lub nieprawidłowych parametrów zasilania sieciowego. Jest to niezbędne, w przypadku urządzeń dla których przerwy w zasilaniu, mogą doprowadzić do uszkodzeń i awarii lub takich, w których przechowujemy cenną i wrażliwą na warunki zewnętrzne zawartość (np. chłodziarki i zamrażarki do przechowywania szczepionek, prób biologicznych itp.). Nominacja niezwykle nas ucieszyła i ze zdwojoną siłą zabraliśmy się dalszych przygotowań.

Tegoroczne targi odbyły się w dniach od 13 do 15 marca 2019 roku. Jednocześnie z 21 edycją Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych Eurolab już po raz 8 odbyły się również Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab. Po dziesięcioletniej przerwie, Targi powróciły do centrum Stolicy a konkretnie do Pałacu Kultury i Nauki. Fakt ten, niezmiernie ucieszył zarówno wystawców, jak i odwiedzających.

Dotarcie na targi, nie stanowiło problemu nawet dla osób przybywających z innych miast. Ze względu na sąsiedztwo Dworca Głównego, wiele osób zdecydowało się na podróż pociągiem. Dogodna lokalizacja, wpłynęła bezpośrednio na bardzo dużą frekwencję na tegorocznych Targach, która niezwykle ucieszyła organizatorów i wystawców.

Podczas tegorocznych targów, swoją ofertę produktów i różnego rodzaju rozwiązań dedykowanych branży laboratoryjnej, przedstawiło 152 wystawców z 14 krajów. Przy tak dużej konkurencji, z tym większą dumą i radością, możemy się z Państwem podzielić informacją, że firma Danlab otrzymała główną nagrodę za najbardziej oryginalną i profesjonalną aranżację stoiska.

Nagroda tym bardziej sprawiła nam olbrzymią satysfakcję, że całe stoisko od podstaw wykonaliśmy własnymi rękoma. Nasi projektanci zaaranżowali całą przestrzeń używając jedynie tych mebli i asortymentu który posiadamy w swojej ofercie.

Wszystkim tegorocznym Gościom naszego stoiska serdecznie dziękujemy za wizytę i gorąco zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.


Menu główne

Podręcznik biotechnologii

Kto jest online

100 anonymous users oraz 0 registered users online.

Jesteś niezarejestrowanym lub niezalogowanym użytkownikiem.


 
 
 
Partnerzy:

laboratoria.net Nauka w Polsce Academio Fundacja NanoNet BioCen - BioCentrum Edukacji Naukowej Notatek.pl cebioforum.com materialyinzynierskie.pl Wspieram.to - POLSKI KICKSTARTER - Polska platforma finansowania społecznoœciowego.Tu zrealizujš się Twoje pomysły. Portal popularnonaukowy

Portal: Redakcja . Współpraca . Kontakt . PolecamyWszystkie prawa zastrzeżone 2006-2016 e-biotechnologia.pl
stat4u