biotechnologia


 
 

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa: Rośliny w naukach medycznych i przyrodniczychII Ogólnopolska Konferencja Naukowa
Rośliny w naukach medycznych i przyrodniczych
Lublin, 24 maja 2019 r.
Organizatorzy: Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL


Celem Konferencji jest wymiana doświadczeń dotyczących praktycznego zastosowania roślin w profilaktyce zdrowotnej, terapii chorób, farmacji, kosmetologii oraz biotechnologii. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom współczesnych badań naukowych, organizujemy Konferencję, podczas której uczestnicy zaprezentują doniesienia i badania dotyczące zastosowania roślin w naukach medycznych i pokrewnych, a także przyrodniczych.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość zaprezentowania swoich prac w formie wystąpienia ustnego lub/i prezentacji posteru naukowego. Do udziału w konferencji zapraszamy specjalistów, naukowców, w tym także studentów i doktorantów zainteresowanych interdyscyplinarną wymianą doświadczeń z zakresu tematyki Konferencji.

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Rejestracja odbywa się do 15 kwietnia 2019 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.konferencja-rosliny.pl/


Podręcznik biotechnologii

Kto jest online

110 anonymous users oraz 0 registered users online.

Jesteś niezarejestrowanym lub niezalogowanym użytkownikiem.


 
 
 
Partnerzy:

laboratoria.net Nauka w Polsce Academio Fundacja NanoNet BioCen - BioCentrum Edukacji Naukowej Notatek.pl cebioforum.com materialyinzynierskie.pl Wspieram.to - POLSKI KICKSTARTER - Polska platforma finansowania społecznoœciowego.Tu zrealizujš się Twoje pomysły. Portal popularnonaukowy

Portal: Redakcja . Współpraca . Kontakt . PolecamyWszystkie prawa zastrzeżone 2006-2016 e-biotechnologia.pl
stat4u