biotechnologia


 
 

III Lubelska Konferencja Młodych Naukowców

Lubelska Konferencja Młodych Naukowców to konferencja o zasięgu ogólnopolskim, która umożliwia studentom z różnych uczelni na przedstawianie swoich zainteresowań z zakresu nauk przyrodniczych.

Lubelska Konferencja Młodych Naukowców jest adresowana do osób, które pragną podzielić się, bądź zapoznać z zagadnieniami z zakresu biologii, biotechnologii, medycyny, ochrony środowiska, nauk przyrodniczych. Pomysł jej organizacji powstał w głowach studentów należących do kół naukowych trzech lubelskich uczelni: Uniwersytetu Przyrodniczego - SKN Biotechnologów „BIOM”, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego - KN Biotechnologii oraz Uniwersytetu Medycznego - Lubelskie Towarzystwo Studentów Analityki Medycznej. Nauki, biologiczne, chemiczne, medyczne, biotechnologia należą do najbardziej dynamicznie rozwijających się dyscyplin. Wykorzystanie w badaniach materiału biologicznego jak drobnoustroje czy komórki roślinne i zwierzęce jest bardzo ważnym aspektem dla nas jako ludzi, na co dzień przebywających w tym środowisku. Dzięki połączeniu sił wszystkich dziedzin ścisłych, już dziś potrafimy leczyć jeszcze niedawno nieuleczalne choroby, poznawać nowe linie rozwojowe i życie najmniejszych nawet istot, a także badać niedostrzegalnie dla oka cząsteczki, zjawiska i procesy.

Celem konferencji jest umożliwienie młodym naukowcom – studentom, doktorantom, osobom prowadzącym działalność naukową podzielenie się swoją wiedzą, badaniami i spostrzeżeniami z szerszym gronem publiczności. Mamy nadzieję, że wystąpienia będą znakomitym uzupełnieniem i rozszerzeniem zasobów informacji, jakie każdy z nas posiada, a także zachętą do angażowania się głębiej w życie naukowe.

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

W trakcie konferencji prowadzona będzie zarówno sesja wykładowa, jak i posterowa.

Zastrzegamy sobie prawo do wyboru prezentacji, które zostaną wygłoszone podczas konferencji wg następujących kryteriów: zgodność tematyki prezentacji z ogólnym tematem konferencji, kolejność nadsyłania zgłoszeń.

Harmonogram Zgłoszeń i Konferencji:

06 kwietnia 2014 - Termin przesyłania zgłoszeń
13 kwietnia 2014 - Informacja o przyjęciu zgłoszeń
18 kwietnia 2014 - Ogłoszenie Programu Szczegółowego III LKMN
25 kwietnia 2014 - Pierwszy dzień konferencji i impreza integracyjna
26 kwietnia 2014 - Drugi dzień konferencji i zakończenie.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:
konferencja@biotechnologia.lublin.pl

Najświeższe informacje zawsze na ->
http://biotechnologia.lublin.pl
oraz
http://www.facebook.com/pages/Lubelska-Konferencja-Młodych-Naukowców/214621552017724

Organizatorzy III Lubelskiej Konferencji Młodych Naukowców:
Studenckie Koło Naukowe Biotechnologów BIOM Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
Koło Naukowe Biotechnologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
Instytut Agrofizyki PAN im. Bohdana Dobrzańskiego


Podręcznik biotechnologii

Kto jest online

151 anonymous users oraz 0 registered users online.

Jesteś niezarejestrowanym lub niezalogowanym użytkownikiem.


 
 
 
Partnerzy:

laboratoria.net Nauka w Polsce Academio Fundacja NanoNet BioCen - BioCentrum Edukacji Naukowej Notatek.pl cebioforum.com materialyinzynierskie.pl Wspieram.to - POLSKI KICKSTARTER - Polska platforma finansowania społecznoœciowego.Tu zrealizujš się Twoje pomysły. Portal popularnonaukowy

Portal: Redakcja . Współpraca . Kontakt . PolecamyWszystkie prawa zastrzeżone 2006-2016 e-biotechnologia.pl
stat4u