biotechnologia


 
 

III Studencka Konferencja Biologii Medycznej BIOFUZJE

Koło Naukowe Biologii Medycznej „Antidotum” Wydziału Biologii UW serdecznie zaprasza studentów studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia kierunków przyrodniczych do udziału w

biofuzje


w dniach 22-24 maja 2015 roku na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Biofuzje to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń, dyskusji naukowej, integracji, a przede wszystkim prezentacji wyników własnych badań i projektów naukowych z dziedziny biologii medycznej przez młodych naukowców ze środowisk akademickich z całej Polski.

Biofuzje to dla uczestników możliwość wystąpienia w jednym z czterech bloków tematycznych poświęconych prężnie rozwijającym się dziedzinom nauki, czyli:

biofuzje


W każdym z paneli tematycznych uczestnik ma możliwość zaprezentowania swojej pracy (badawczej lub przeglądowej) w postaci prezentacji ustnej lub posteru naukowego. Dla autorów najlepszych wystąpień i posterów organizatorzy przewidzieli cenne nagrody.

W programie konferencji przewidziane są również wykłady zaproszonych gości – wybitnych polskich badaczy specjalizujących się w poruszanych na konferencji dziedzinach.

Rejestracja rusza 1 marca i potrwa do 23 kwietnia.

W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy do odwiedzania strony konferencji www.biofuzje.pl oraz jej fanpage'u http://www.facebook.com/biofuzje.

Biofuzje - razem tworzymy naukę!!!

Do zobaczenia w Warszawie!

biofuzjePodręcznik biotechnologii

Kto jest online

98 anonymous users oraz 0 registered users online.

Jesteś niezarejestrowanym lub niezalogowanym użytkownikiem.


 
 
 
Partnerzy:

laboratoria.net Nauka w Polsce Academio Fundacja NanoNet BioCen - BioCentrum Edukacji Naukowej Notatek.pl cebioforum.com materialyinzynierskie.pl Wspieram.to - POLSKI KICKSTARTER - Polska platforma finansowania społecznoœciowego.Tu zrealizujš się Twoje pomysły. Portal popularnonaukowy

Portal: Redakcja . Współpraca . Kontakt . PolecamyWszystkie prawa zastrzeżone 2006-2016 e-biotechnologia.pl
stat4u