biotechnologia


 
 

Konferencja - KrakWet–postępy w naukach weterynaryjnych i biotechnologii zwierząt

Ogólnopolska Konferencja Naukowa “KrakWet”
– postępy w naukach weterynaryjnych i biotechnologii zwierząt
Kraków 27 lutego 2020 r.
Organizatorzy: Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL


Ogólnopolska Konferencja Naukowa „KrakWet” – postępy w naukach weterynaryjnych i biotechnologii zwierząt realizowana jest z inicjatywy Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL. Celem Konferencji jest stworzenie forum dla wymiany wiedzy i doświadczeń między uczestnikami oraz prezentacji najciekawszych i najnowszych badań oraz zagadnień z dziedziny szeroko pojętej weterynarii i biotechnologii zwierząt. Podczas spotkania będziemy poruszać zagadnienia związane ze zdrowiem i leczeniem zwierząt, ich żywieniem, biotechnologią oraz badaniem ich zachowań.

Wydarzenie skierowane jest do lekarzy weterynarii, techników weterynaryjni, studentów i pracowników wydziałów weterynarii, studentów i pracowników wydziałów nauk o zwierzętach, przedstawicieli firm zajmujących się zdrowiem i żywieniem zwierząt, biotechnologów/biologów prowadzących badania z zakresu tematycznego konferencji, dietetyków zwierzęcych, behawiorystów zwierząt, entomologów oraz pasjonatów tematu. Uczestnicy Konferencji mają możliwość przedstawienia swoich prac w formie wystąpienia ustnego lub/i posteru naukowego, prezentacji wyników badań uzyskanych w ramach realizacji prac dyplomowych i doktorskich, jak również zaprezentowania zainteresowań naukowych.

Wierzymy, że merytoryczna dyskusja oraz wymiana wiedzy na tematy poruszane na konferencji przyczyni się do zwiększenia poziomu prowadzonych badań oraz będzie okazją do nawiązania nowych znajomości, co prowadzić będzie do powstania nowych zespołów badawczych.

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Rejestracja uczestnictwa trwa do 11 lutego 2020 r.


Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.konferencja-weterynaryjna.pl/


Menu główne

Podręcznik biotechnologii

Kto jest online

166 anonymous users oraz 0 registered users online.

Jesteś niezarejestrowanym lub niezalogowanym użytkownikiem.


 
 
 
Partnerzy:

laboratoria.net Nauka w Polsce Academio Fundacja NanoNet BioCen - BioCentrum Edukacji Naukowej Notatek.pl cebioforum.com materialyinzynierskie.pl Wspieram.to - POLSKI KICKSTARTER - Polska platforma finansowania społecznoœciowego.Tu zrealizujš się Twoje pomysły. Portal popularnonaukowy

Portal: Redakcja . Współpraca . Kontakt . PolecamyWszystkie prawa zastrzeżone 2006-2016 e-biotechnologia.pl
stat4u