biotechnologia


 
 

Konferencja naukowa ENZYMOS

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Konferencji Naukowej ENZYMOS „Enzymy w nauce i przemyśle”, która odbędzie się w 17-18 listopada 2018 roku w Lublinie.


IV Konferencja Naukowa ENZYMOS realizowana jest z inicjatywy Fundacji na rzecz promocji i nauki TYGIEL, Polskiego Towarzystwa Biochemicznego oraz Wydziału Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Konferencja obejmuje szeroki zakres zagadnień praktycznego zastosowania enzymów w wielu dyscyplinach nauki i gałęziach przemysłu. Podczas spotkania pragniemy uchwycić globalne postępy enzymologii, które pozwalają na bardziej efektywne wykorzystanie katalizatorów enzymatycznych w badaniach naukowych, procesach przemysłowych, rolnictwie i medycynie.

Wydarzenie umożliwia wymianę poglądów i doświadczeń naukowych w gronie osób reprezentujących między innymi nauki biologiczne i medyczne. Celem Konferencji jest prezentacja najciekawszych i najnowszych osiągnięć w dziedzinie enzymologii uzyskanych w ramach realizacji prac dyplomowych oraz doktorskich. Uczestnikami Wydarzenia będą pracownicy naukowi, doktoranci, studenci oraz przedstawiciele firm, którzy są zainteresowani prezentacją wyników swoich prac badawczych i przeglądowych.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej www.enzymos.plPodręcznik biotechnologii

Kto jest online

154 anonymous users oraz 0 registered users online.

Jesteś niezarejestrowanym lub niezalogowanym użytkownikiem.


 
 
 
Partnerzy:

laboratoria.net Nauka w Polsce Academio Fundacja NanoNet BioCen - BioCentrum Edukacji Naukowej Notatek.pl cebioforum.com materialyinzynierskie.pl Wspieram.to - POLSKI KICKSTARTER - Polska platforma finansowania społecznoœciowego.Tu zrealizujš się Twoje pomysły. Portal popularnonaukowy

Portal: Redakcja . Współpraca . Kontakt . PolecamyWszystkie prawa zastrzeżone 2006-2016 e-biotechnologia.pl
stat4u