biotechnologia


 
 

Metody chromatograficzne w nauce, przemyśle i medycynie

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa

"Metody chromatograficzne w nauce, przemyśle i medycynie"
Już niebawem, bo 3 czerwca 2016 roku w Lublinie odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja Naukowa o tematyce zastosowania chromatografii w nauce, przemyśle i medycynie. Konferencja jest organizowana przez Fundację na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL we współpracy z Kołem Naukowym Studentów Biotechnologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Konferencja będzie składać się zarówno z sesji referatowych, jak i z sesji posterowej. Wydarzenie to ma na celu próbę pokazania wszechstronnego wykorzystania metod chromatograficznych w różnych dziedzinach nauki. Metody chromatograficzne polegają na analizie chemicznej, w której dokonuje się podziału substancji, dlatego znajdują one szerokie zastosowanie zarówno w biotechnologii, chemii, medycynie, farmacji jak i ochronie środowiska.

Do wzięcia udziału w Konferencji serdecznie zapraszamy zarówno pracowników naukowych, doktorantów, studentów oraz przedstawicieli firm pracujących nad składem złóż używanych w kolumnach chromatograficznych, osoby prowadzące badania biochemiczne, badające skład substancji przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego oraz osoby zajmujące się ochroną środowiska, gdzie metody chromatograficzne wykorzystywane są między innymi do oczyszczania ścieków oraz badania składu powietrza.

Rejestracja uczestników trwa do 16 maja 2016r.

Więcej informacji na temat wydarzenia dostępne jest na stronie internetowej poświęconej Konferencji.
Filmik promocyjny dostępny pod linkiem.

Menu główne

Podręcznik biotechnologii

Kto jest online

124 anonymous users oraz 0 registered users online.

Jesteś niezarejestrowanym lub niezalogowanym użytkownikiem.


 
 
 
Partnerzy:

laboratoria.net Nauka w Polsce Academio Fundacja NanoNet BioCen - BioCentrum Edukacji Naukowej Notatek.pl cebioforum.com materialyinzynierskie.pl Wspieram.to - POLSKI KICKSTARTER - Polska platforma finansowania społecznoœciowego.Tu zrealizujš się Twoje pomysły. Portal popularnonaukowyWszystkie prawa zastrzeżone 2006-2016 e-biotechnologia.pl
stat4u