biotechnologia


 
 

Ogólnopolska Konferencja Doktorantów Nauk o Życiu BioOpen 2019

Ogólnopolska Konferencja Doktorantów Nauk o Życiu BioOpen 2019 to organizowana przez doktorantów Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego konferencja, która skierowana jest do doktorantów, studentów i wszystkich młodych naukowców, którzy prowadzą badania w zakresie dyscyplin, określanych jako nauki o życiu. W tym roku w dniach 30-31 maja w budynku D Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŁ mieszczącego się przy ul. Pomorskiej 141/143 w Łodzi odbędzie się już piąta edycja BioOpen. W tegorocznej edycji BioOpen przedstawione zostaną zagadnienia obejmujące: biotechnologię, biochemię, biofizykę, mikrobiologię, medycynę, nanotechnologię, fizjologię roślin i człowieka, ekologię, ochronę środowiska oraz nauki pokrewne. Tematy te zostały zgrupowane w cztery sesje tematyczne:
• Mikrobiologia i immunologia
• Biologia molekularna i medyczna
• Biotechnologia i inżynieria genetyczna
• Ekologia i ochrona środowiska

Konferencja BioOpen jest doskonałą okazją do spotkania młodych naukowców z różnych ośrodków naukowych, wymiany doświadczeń oraz nawiązania współpracy. W programie Konferencji przewidziano m.in. wykłady plenarne, sesje referatowe, posterowe oraz wystawy i prezentacje firm z branży biologii molekularnej, biologii komórki, diagnostyki laboratoryjnej, biotechnologii, technologii farmaceutycznej i innych pokrewnych dziedzin.

Link do strony konferencji: http://acer.biol.uni.lodz.pl/~bioopen/


Podręcznik biotechnologii

Kto jest online

111 anonymous users oraz 0 registered users online.

Jesteś niezarejestrowanym lub niezalogowanym użytkownikiem.


 
 
 
Partnerzy:

laboratoria.net Nauka w Polsce Academio Fundacja NanoNet BioCen - BioCentrum Edukacji Naukowej Notatek.pl cebioforum.com materialyinzynierskie.pl Wspieram.to - POLSKI KICKSTARTER - Polska platforma finansowania społecznoœciowego.Tu zrealizujš się Twoje pomysły. Portal popularnonaukowy

Portal: Redakcja . Współpraca . Kontakt . PolecamyWszystkie prawa zastrzeżone 2006-2016 e-biotechnologia.pl
stat4u