biotechnologia


 
 

Podsumowanie roku 2018 - DanLabWszystkim naszym Klientom i Kontrahentom serdecznie dziękujemy za miniony rok. Nowy Rok to nowe wyzwania, szansa na nowe osiągnięcia i sukcesy.

Ostatni rok, to dla nas niewątpliwe czas intensywnego rozwoju firmy. W branży specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego, działamy już od 11 lat. Przez ten czas, udało nam się zapracować na rozpoznawalność naszej marki z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Stale jednak staramy się umacniać naszą pozycję na rynku, poprzez poszerzanie naszej oferty oraz nawiązywanie nowych kontaktów.

Ogromnym powodem do satysfakcji, jest dla nas możliwość współpracy z firmami i instytucjami będącymi liderami w swoich branżach. W tym miejscu, chcielibyśmy podziękować z zaufanie którym nas Państwo obdarzacie.

W mijającym roku udało nam się nawiązać wiele nowych i obiecujących kontaktów. Zarówno z potencjalnymi klientami jak i dostawcami. Dzięki temu, rok 2019 zapowiada się bardzo obiecująco, jako pełen nowych wyzwań i możliwości rozwoju.

Pisząc podsumowanie, nie da się nie wspomnieć, o pracy nad nową identyfikacją wizualną firmy. Radykalnej zmianie, nie tylko pod względem wyglądu ale i funkcjonalności, uległa nasza strona internetowa, której „premiera” miała miejsce w październiku 2018 roku. Jak przy wszystkich poważnych zmianach, nie obyło się bez potknięć, i nieprzewidzianych utrudnień ale po wielu miesiącach intensywnej pracy, udało nam się doprowadzić plan do końca a efekty przewyższyły początkowe oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym wizerunkiem. Profesjonalna strona internetowa oraz prowadzone kampanie marketingowe, pozwoliły nam uzyskać doskonałą widoczność w sieci z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie jest to jednak koniec zmian. Obecnie pracujemy nad nowym katalogiem produktowym, materiałami firmowymi a w dalszym etapie, rozważamy również lifting naszego logo.

Z innych sukcesów firmy w roku 2018 nie sposób pominąć poszerzenie oferty o specjalistyczne usługi, takie jak kwalifikacje komór laminarnych czy profesjonalne doradztwo w zakresie remontów i budowy pomieszczeń typu „Clean Room”.Tak samo jak w latach poprzednich, również w roku 2018, byliśmy obecni na głównej imprezie targowej w branży laboratoryjnej - „Targach Eurolab 2018”. Jak zwykle, wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Tym bardziej, jesteśmy dumni z wyróżnienia które otrzymaliśmy, w konkursie na najlepszą ofertę targową Targów Eurolab 2018 w kategorii "Wyposażenie Laboratorium" za zamrażarkę niskotemperaturową SU780XLE. Zamrażarka SU780XLE posiada opatentowany silnik Stirlinga, który z jednej strony jest niezawodny oraz pozwala na bardzo precyzyjne utrzymanie zadanej temperatury.Mamy nadzieję, że realizacja dotychczasowej strategii rozwoju oraz utrzymywanie wysokich standardów jakości, zapewni nam możliwość podjęcia kolejnych ambitnych wyzwań, a nasze usługi i produkty będą cieszyć się niesłabnącym zainteresowaniem.

Serdecznie dziękujemy Państwu za miniony rok!


Menu główne

Podręcznik biotechnologii

Kto jest online

163 anonymous users oraz 0 registered users online.

Jesteś niezarejestrowanym lub niezalogowanym użytkownikiem.


 
 
 
Partnerzy:

laboratoria.net Nauka w Polsce Academio Fundacja NanoNet BioCen - BioCentrum Edukacji Naukowej Notatek.pl cebioforum.com materialyinzynierskie.pl Wspieram.to - POLSKI KICKSTARTER - Polska platforma finansowania społecznoœciowego.Tu zrealizujš się Twoje pomysły. Portal popularnonaukowy

Portal: Redakcja . Współpraca . Kontakt . PolecamyWszystkie prawa zastrzeżone 2006-2016 e-biotechnologia.pl
stat4u