biotechnologia


 
 

ZAMRAŻARKA NISKOTEMPERATUROWA SU780XLE MARKI STIRLING

Zamrażarki niskotemperaturowe to nieodłączny element codziennej pracy w wielu laboratoriach. Należy stosować urządzenia niezawodne i dające najwyższy poziom bezpieczeństwa dla przechowywanych prób. Niewątpliwie jednym z liderów na rynku jest Zamrażarka niskotemperaturowa marki Stirling model SU780XLE, która została nominowana do Konkursu o Grand Prix Prezesa Polskiej Akademii Nauk (podczas XX edycji Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EUROLAB 2018) i znalazła się w prestiżowym gronie 5 najlepszych produktów.


<img src=http://e-biotechnologia.pl/obrazki/danlab_zamrazarki_1.jpg width="200">

Model SU780XLE jest to najbardziej energooszczędna ultrazamrażarka dostępna na rynku. Przechowywane w tych zamrażarkach próbki są bezpieczniejsze niż kiedykolwiek, system chłodzenia nie jest wyposażony w sprężarki, a wysoka stabilność temperatury dla przechowywanych próbek jest osiągnięta dzięki niezawodnemu silnikowi Stirlinga. Model ultrazamrażarki SU780XLE charakteryzuje się dodatkowo największą pojemnością na m2 spośród dostępnych na rynku zamrażarek i może pomieścić aż 600 2" pudełek do przechowywania próbek.


<img src=http://e-biotechnologia.pl/obrazki/danlab_zamrazarki_2.jpg width="400">

Zamrażarka SU780XLE zużywa około 70-75% mniej energii w porównaniu ze standardowymi zamrażarkami opartymi na kompresorach (np. w stosunku do modeli ULT). Posiada możliwość pracy w szerokim zakresie temperatur od -20°C do -86°C z możliwością nastawu co 1 °C. Wewnątrz komory panuje bardzo wysoka stabilność temperatury +/- 1,5°C, przechowywany materiał jest bezpieczny. 100% kontrola adaptacyjna, umożliwiająca szybsze wychwytywanie i odzyskiwanie temperatury. Eksploatacja zamrażarki SU780XLE jest bardzo wygodna z uwagi na ergonomicznie zaprojektowany uchwyt, dotykowy interfejs oraz najniższy poziom hałasu na rynku < 45 dB(A). Praca z tymi zamrażarkami jest intuicyjna i bardzo przyjemna. Z modeli dostępnych na rynku w przypadku braku zasilania najwolniej się ociepla, co zapewnia najdłuższą ochronę przechowywanego materiału. Brak konieczności używania oleju czyni również tą zamrażarkę bardzo ekonomiczną w eksploatacji.


Ultrazamrażarki SU780XLE są nie tylko bardzo ekonomiczne i wygodne w obsłudze urządzenia, ale przede wszystkim zapewnią Państwu bezpieczne przechowywane cennego materiału. Są to urządzenia niesamowicie stabilne temperaturowo. Może mieć zastosowanie dla różnych aplikacji, dzięki możliwości pracy w szerokim zakresie temperatur od -20°C do -86°C. Poprzez zastosowanie system chłodzenia opartego na opatentowanym silniku Sterlinga zamrażarka SU780XLE zużywa około 70-75% mniej energii w porównaniu ze standardowymi zamrażarkami opartymi na kompresorach (6.86 kWh/24 godz.). Pozwala na bezpieczne przechowywanie materiału ze względu na wysoce stabilne i jednorodne warunki temperaturowe wewnątrz urządzenia. Wyposażona jest w kolorowy, dotykowy wyświetlacz pozwalający na intuicyjną i prostą obsługę urządzenia. Urządzenie posiada niskie wymagania konserwacyjne i koszty obsługi serwisowe.


Jeżeli w swojej pracy potrzebujecie Państwo ultrazamrażarki szeroki wybór znajdziecie w ofercie firmy DANLAB, gdzie profesjonalni doradcy dobiorą niezbędny do Państwa aplikacji sprzęt i wyposażenie dodatkowe jak raki, pudełka, systemy Back up. Firma DANLAB jako bezpośredni importer na rynek polski posiada bardzo atrakcyjne ceny, świadczy profesjonalnie usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne na przedawane urządzenia oraz może na Państwa życzenie dokonać kwalifikacji IQ OQ.Menu główne

Podręcznik biotechnologii

Kto jest online

200 anonymous users oraz 0 registered users online.

Jesteś niezarejestrowanym lub niezalogowanym użytkownikiem.


 
 
 
Partnerzy:

laboratoria.net Nauka w Polsce Academio Fundacja NanoNet BioCen - BioCentrum Edukacji Naukowej Notatek.pl cebioforum.com materialyinzynierskie.pl Wspieram.to - POLSKI KICKSTARTER - Polska platforma finansowania społecznoœciowego.Tu zrealizujš się Twoje pomysły. Portal popularnonaukowy

Portal: Redakcja . Współpraca . Kontakt . PolecamyWszystkie prawa zastrzeżone 2006-2016 e-biotechnologia.pl
stat4u