biotechnologia


 
 

News

nexbio

10. edycja infoShare już za nami! W dniach 18-20 maja w gdańskim Amber Expo odbył się największy w Europie Środkowo-Wschodniej festiwal innowacyjnych technologii i mediów. O ogromnym zainteresowaniu i randze tego wydarzenia świadczą liczby. W tym roku infoShare zgromadziło przeszło 5 000 uczestników z 30 krajów, więcej niż 100 prelegentów oraz ponad 250 wystawców.

InfoShare to miejsce skupiające przez kilka dni europejskie środowisko startupowe. Jak co roku była to świetna okazja do poznania wielu ludzi z branży, posłuchania ekspertów i zaczerpnięcia inspiracji od doświadczonych przedsiębiorców. Oczywiście to nie wszystko, specjalna strefa dla firm (Startup Zone) organizowana przez Fundację infoShare i Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER umożliwiła prezentację swoich nowatorskich rozwiązań w konkursie Startup Contest przez firmy, które dopiero rozwijają swoje biznesy. Było o co walczyć – nagrodą główną było 20 000 € oraz możliwość zdobycia funduszy na inwestycje z puli aż 1 miliona €.

W tym roku wśród 7 finalistów znalazło się Reality Games, Deckard, vBionic, Sup4Nav, Footsteps i Saas Manager oraz zwycięzca – biotechnologiczna firma Nexbio, na co dzień działająca w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów we wdrażaniu nowatorskich pomysłów!
Dodał Anna_Żebracka on niedziela, 29 maj 2016 (5213 _READS)
    [Strona do druku]
123
 

Podręcznik biotechnologii

Kto jest online

117 gości oraz 0 użytkowników online.

Jesteś niezarejestrowanym lub niezalogowanym użytkownikiem.


 
 
 
Partnerzy:

laboratoria.net Nauka w Polsce Academio Fundacja NanoNet BioCen - BioCentrum Edukacji Naukowej Notatek.pl cebioforum.com materialyinzynierskie.pl Wspieram.to - POLSKI KICKSTARTER - Polska platforma finansowania społecznoœciowego.Tu zrealizujš się Twoje pomysły. Portal popularnonaukowy

Portal: Redakcja . Współpraca . Kontakt . PolecamyWszystkie prawa zastrzeżone 2006-2016 e-biotechnologia.pl
stat4u