biotechnologia


 
 

NewsW dniach 12 – 14 października 2017 roku w Rzeszowie na terenie miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się III Podkarpacka Konferencja Młodych Naukowców. Konferencja o charakterze ogólnopolskim organizowana jest przez Samorządy Doktorantów i Studentów Politechniki Rzeszowskiej oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Będzie to trzecia tego typu konferencja w regionie, której celem jest zjednoczenie społeczności młodych naukowców, integracja środowiska akademickiego studentów i doktorantów oraz wskazanie studentom możliwości dalszego naukowego rozwoju. Tego rodzaju wydarzenie będzie świetną okazją do wymiany naukowych doświadczeń, integracji kulturowej, a także promocji różnych gałęzi przemysłu z regionu podkarpackiego.

Młodzi naukowcy z różnych dziedzin nauki i techniki będą mieć niepowtarzalną okazję do zaprezentowania przedsiębiorcom swoich badań podczas cyklu wystąpień. Mamy również nadzieję, że wyróżniające się prace badawcze oraz projektowe zostaną w przyszłości wykorzystane w przedsiębiorstwach naszego regionu, co przyczyni się do zwiększenia ich innowacyjności i konkurencyjności na rynku.

Uczestnicy będą mieli możliwość opublikowania swoich prac w monografii konferencyjnej lub wybranych czasopismach naukowych. Opłata konferencyjna wynosi 300 zł.


Dodał Anna_Żebracka on piątek, 21 lipiec 2017 (2660 _READS)
    [Strona do druku]
123
 

Podręcznik biotechnologii

Kto jest online

120 gości oraz 0 użytkowników online.

Jesteś niezarejestrowanym lub niezalogowanym użytkownikiem.


 
 
 
Partnerzy:

laboratoria.net Nauka w Polsce Academio Fundacja NanoNet BioCen - BioCentrum Edukacji Naukowej Notatek.pl cebioforum.com materialyinzynierskie.pl Wspieram.to - POLSKI KICKSTARTER - Polska platforma finansowania społecznoœciowego.Tu zrealizujš się Twoje pomysły. Portal popularnonaukowy

Portal: Redakcja . Współpraca . Kontakt . PolecamyWszystkie prawa zastrzeżone 2006-2016 e-biotechnologia.pl
stat4u