biotechnologia

News

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA! POTRZEBNY SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY!

NEXBIO to biotechnologiczny startup specjalizujący się w dedykowanych rozwiązaniach dla rynku rolnego. Oferujemy jedyne na rynku analizy molekularne służące wczesnemu wykrywaniu zagrożeń chorobowych na uprawach.
Obecnie poszukujemy osoby zajmującej się kontaktem z Klientami i poszukiwaniem nowych Klientów na nasze usługi. Innowacyjne podejście, zaangażowanie i profesjonalizm to bliskie nam wartości.

Jeśli myślisz podobnie, masz duszę handlowca i doświadczenie w pracy handlowca, a przy tym nieobca jest Ci problematyka upraw rolnych dołącz do nas i buduj razem z nami rynek innowacji w rolnictwie!

Specjalista ds. Sprzedaży B2B
Miejsce pracy: Lublin, cała Polska

Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów – firm z branży rolnej
  • Sprzedaż usług Klientom
  • Kontakty z Klientami biznesowymi
  • Wzmacnianie pozycji firmy na rynku sprzedaży B2B

  • Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum roczne doświadczenie w kontaktach z Klientami
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mobilność – praca wiąże się z koniecznością wyjazdów
  • Znajomość MS Office, w szczególności Excela

  • Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy handlowca w branży rolniczej
  • Wykształcenie z dziedziny Agro lub biotechnologii

  • Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w firmie o dużym potencjale rynkowym,
  • Przyjazną atmosferę pracy i nowe wyzwania,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system prowizyjny.

  • Prosimy o nadsyłanie ofert (CV + list motywacyjny) na adres biuro@nexbio.pl
    Dodał Anna_Żebracka on piątek, 21 lipiec 2017 (441 _READS)
    Skomentujesz?    [Strona do druku]
    123

    Komentarze

    Widok Uszereguj
    Tylko zarejestrowani mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się/Zaloguj

    Podręcznik biotechnologii

    Kto jest online

    77 gości oraz 0 użytkowników online.

    Jesteś niezarejestrowanym lub niezalogowanym użytkownikiem.

    Partnerzy:

    laboratoria.net Nauka w Polsce Academio Fundacja NanoNet BioCen - BioCentrum Edukacji Naukowej Notatek.pl cebioforum.com materialyinzynierskie.pl Wspieram.to - POLSKI KICKSTARTER - Polska platforma finansowania społecznoœciowego.Tu zrealizujš się Twoje pomysły. VitaInSilica Portal popularnonaukowy

    Portal: Redakcja . Współpraca . Kontakt . Polecamy

    Wszystkie prawa zastrzeżone 2006-2016 e-biotechnologia.pl
    stat4u