biotechnologia


 
 

News

Front Page | Archive ]

W dniach 17–20 września 2018 r. odbędzie się XV Ogólnopolska Konferencja Kultur In Vitro i Biotechnologii Roślin na terenie Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej Arboretum w Rogowie należącego do Wydziału Leśnego SGGW.

Celem konferencji jest poszerzenie i upowszechnienie wiedzy w zakresie wykorzystania kultur in vitro dla poznawania i modyfikowania zdolności komórek roślinnych do regeneracji roślin i produkcji metabolitów wtórnych. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane oraz przedyskutowane wyniki najnowszych badań prowadzonych przez wiodące ośrodki naukowe w Polsce i czołowych naukowców w prezentowanej dziedzinie. Rogów na czas trwania konferencji stanie się miejscem wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów do realizacji wspólnych projektów badawczych i prowadzenia dyskusji nad wyzwaniami, problemami, postępem i wykorzystaniem osiągnięć badań eksperymentalnych uzyskiwanych w ściśle kontrolowanych warunkach kultur in vitro z użyciem nowoczesnych narzędzi biotechnologicznych.


Przewidziane są następujące sesje tematyczne: :

  • Sesja I. Różne oblicza postępu biotechnologicznego
  • Sesja II. Nowe narzędzia w roślinnej biotechnologii
  • Sesja III. Haploidy i analiza chromosomów
  • Sesja IV. Biotechnologia w ochronie flory
  • Sesja V. Roślinne regulatory wzrostu i komórka roślinna w warunkach stresu
  • Sesja VI. Biotechnologia w farmakologii
  • Sesja VII. Biotechnologia w podnoszeniu podstawowej wiedzy biologicznej.

Zachęcamy pasjonatów roślinnych kultur in vitro i biotechnologii do zarezerwowania czasu w terminie 17–20 września 2018 r. i zapraszamy do licznego udziału._POSTEDBY Anna_Żebracka on Wednesday, June 06, 2018 (10986 _READS)
    [Printer-friendly page]
123
 

Menu główne

Podręcznik biotechnologii

Kto jest online

266 anonymous users oraz 0 registered users online.

Jesteś niezarejestrowanym lub niezalogowanym użytkownikiem.


 
 
 
Partnerzy:

laboratoria.net Nauka w Polsce Academio Fundacja NanoNet BioCen - BioCentrum Edukacji Naukowej Notatek.pl cebioforum.com materialyinzynierskie.pl Wspieram.to - POLSKI KICKSTARTER - Polska platforma finansowania społecznoœciowego.Tu zrealizujš się Twoje pomysły. Portal popularnonaukowy

Portal: Redakcja . Współpraca . Kontakt . PolecamyWszystkie prawa zastrzeżone 2006-2016 e-biotechnologia.pl
stat4u