biotechnologia


 
 

IV Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne SYMBIOZA

Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne „Symbioza” ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów i doktorantów związanych z biotechnologią i szeroko pojętymi naukami przyrodniczymi na IV Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza”, które odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015 na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Uczestników zapraszamy do prezentowania swoich osiągnięć w sesjach seminaryjnych i posterowych. Wystąpienia uznane za najlepsze w swoich kategoriach honorowane będą cennymi nagrodami, zapewnionymi m.in. przez firmy Eppendorf, Lab-Jot, HTL Lab Solutions, A&A Biotechnology czy wydawnictwo naukowe PWN.

W sympozjum wezmą udział zaproszeni goście, doświadczeni naukowcy, którzy przedstawiają różne oblicza biotechnologii. Tegoroczną konferencję uświetnią mi.in. tacy uczeni jak:
- prof. dr hab. Robert Hołyst z Instytutu Chemii Fizycznej PAN,
- prof. dr hab. Wojciech Kamysz z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego,
- dr Tomasz Prószyński z Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego,
- prof. dr hab. Ewa Sawosz Chwalibóg ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego,
- prof. dr hab. Jan Szopa-Skórkowski z Uniwersytetu Wrocławskiego,
- prof. Przemko Tylżanowski z Uniwersytetu w Leuven,
- dr hab. Tomasz Wilanowski z Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego.

Rejestracja na IV Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza” trwa od 13 marca do 3 kwietnia 2015. Link do formularza rejestracyjnego znajdziecie Państwo na stronie (http://msb.symbioza.edu.pl/rejestracja/).

Cena uczestnictwa w konferencji wynosi 85 zł. W ramach opłaty konferencyjnej zapewniamy: certyfikat uczestnictwa, pakiet konferencyjny, księgę abstraktów, przerwy kawowe, 2 obiady i bilet na imprezę integracyjną.


Menu główne

Podręcznik biotechnologii

Kto jest online

109 anonymous users oraz 0 registered users online.

Jesteś niezarejestrowanym lub niezalogowanym użytkownikiem.


 
 
 
Partnerzy:

laboratoria.net Nauka w Polsce Academio Fundacja NanoNet BioCen - BioCentrum Edukacji Naukowej Notatek.pl cebioforum.com materialyinzynierskie.pl Wspieram.to - POLSKI KICKSTARTER - Polska platforma finansowania społecznoœciowego.Tu zrealizujš się Twoje pomysły. Portal popularnonaukowy

Portal: Redakcja . Współpraca . Kontakt . PolecamyWszystkie prawa zastrzeżone 2006-2016 e-biotechnologia.pl
stat4u